Co u Madzi

Od wczoraj strona przeżywa „czytelniczy bum”. To zapewne za sprawą kilkunastu wspaniałych osób, które udostępniają ulotkę z apelem o 1%. Nie jestem w stanie odpowiedzieć na emaile od razu. Subkonto w Fundacji Słoneczko do przekazywania 1% jak i do „zwykłych” wpłat jest aktualne. Jest to też JEDYNA forma pomocy jakiej oczekujemy. Dziękuję za słowa wsparcia. Magda ma się dobrze, za parę dni świętować będzie 11 urodziny. Przez ostatni rok mniej chorowała, prawdopodobnie przyczynił się do tego zabieg usunięcia migdałów, o czym pisałam. Miała kolejną operację brzucha – plastykę jelit z utworzeniem przetoki. Mimo, iż cewnikowanie nie jest przyjemne, ratuje zdrowie i życie Magdy. W międzyczasie po incydencie neuroglikopenii, zdiagnozowano u niej hipoglikemię. Intensywnie wkraczamy w nowy rok z rehabilitacją, by powstrzymać postępującą skoliozę. Magda jest pionizowana, ćwiczy chodzenie. Poza tym, jak zwykle jest uśmiechnięta, cierpliwa, przyjmuje wszystko jako coś „normalnego”. Pozdrawiamy.

Opublikowano Co u Madzi | Komentowanie nie jest możliwe

1%

Dziękujemy kolejny raz za Wasz 1% podatku. Pieniądze napływały z różnych miejsc Polski, kilka miejscowości było zupełnie nowych na „naszej liście” darczyńców. Podziękujcie swoim rodzinom, znajomym. Dzięki Wam i uzbieranym pieniądzom Magda ma zapewnione 5 godz rehabilitacji w tygodniu. Napewno skorzysta też z kilku odpłatnych koniecznych kontroli lekarskich i badań. Pozostała część funduszy zostanie przeznaczona na leki i środki medyczne. Pamiętajcie o Madzi w kolejnym roku rozliczeniowym.

Opublikowano Co u Madzi | Komentowanie nie jest możliwe

Urodziny

10 lat. Magda uśmiechnięta wkroczyła w kolejny rok życia, pierwszy raz samodzielnie zdmuchując świeczki na urodzinowym torcie. Bądź zdrowa, Mała   

Dziesiąte urodziny to dobry moment, by zakończyć wirtualną przygodę z pisaniem.
Cieszymy się, że byliście z Nami tu przez ponad 4 lata, a wcześniej 5 lat na portalu smyki.pl. Dziękujemy za zaangażowanie w akcje charytatywne dla Magdy. Za wsparcie, nie tylko finansowe. Za maile, na które postaram się nadal odpowiadać. Jak co roku, w tym i następnych, liczymy na Wasz 1% podatku. I na to, że jeszcze nieraz pomyślicie o Madzi. Pozdrawiamy!

Opublikowano Co u Madzi | Otagowano , | Komentowanie nie jest możliwe

Ostatni (w tym roku) wpis

Zapewne Wy też ostatnie dni przed Świętami spędzacie w biegu? U nas także dzieje się więcej niż zwykle. Magda ma problem z prawidłowym jedzeniem, więc rozdrabniamy kawałki, czasami z użyciem blendera. W przyszłym roku być może konieczna będzie operacja układu pokarmowego. Życie znowu pokazuje, że nie wszystko można zaplanować. Jestem szczęśliwa mimo wszystko. Wiecie dlaczego? Mija piąty tydzień kiedy Magda jest zdrowa. Nie ma nawet kataru (!) a przecież sezon chorobowy w pełni. Chodzi do szkoły. Jeździmy na rehabilitacje. Spacerujemy, gdy pogoda na to pozwala. Jest tak normalnie. Psssssst, nie mówiłam tego głośno.

Życzę Wam spokojnych, rodzinnych Świąt  

Opublikowano Co u Madzi | Otagowano , , | Komentowanie nie jest możliwe

Dzień Osób Niepełnosprawnych

Dziękujemy za 1% Waszego podatku na leczenie i rehabilitację Madzi.
Fundacja Słoneczko zakończyła księgowanie pieniędzy.

Opublikowano Co u Madzi | Otagowano , | Komentowanie nie jest możliwe