Już jest

Magda jest po operacji. Zabieg przebiegł bez komplikacji. Opieka taka, jakiej życzę każdemu. Laryngolog, anestezjolog, pielęgniarki zaglądali co chwilę, rozmawiali z nami, leki przeciwbólowe podawane miała cały czas dożylnie. W tej chwili bierze je już sporadycznie, dowiedzieliśmy się, że tramal jest tym lekiem, który napewno u niej działa (paracetamol i nurofen nie zawsze). W domu bywało różnie, ale to już za nami. Widzę poprawę. Przestała chrapać. Nie ma bezdechów, nie poddusza się wydzieliną mimo, że nadal ma katar (jest diagnozowana pod kątem alergi). Przesypia prawie całą noc. Trudno nam ocenić jakość jedzenia. Niektóre pokarmy blendujemy, ale przyczyną nadal jest gojące się gardło. Pojawił się problem z piciem. Częściej się zakrztusza. Poza tym jest pogodna, chce wracać do szkoły (co nastąpi lada dzień) i mamy nadzieję, ani myśli chorować.

Od poniedziałku, na Subkoncie Madzi w Fundacji Słoneczko księgowane są pieniądze z 1% podatku za rok 2015. Narazie są to wpłaty z Warszawy, Oławy, Opola, Wrocławia, Kłodzka i Dzierżoniowa. Księgowanie pieniędzy będzie trwało kilka tygodni.
Dziękuję za wpłaty na zabieg fibrotomii dla Oliwii. Zbiórka zakończona.
Dziś Światowy Dzień Mózgowego Porażenia Dziecięcego. Obejrzyj.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Co u Madzi i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.